Spring naar hoofd-inhoud

Potatorun

Afstanden
- Kidsrun
- 2,5 km
- 5 km
- 7,5 km
- 10 km


De start en finish zijn op het Potatolandsterrein.
De kidsrun is een aparte ronde rondom het terrein.

10.00 Start inschrijven (€2 voor kids en €5 voor volwassenen)
10.30 Start kidsrun
11.00 Start volwassenen
12.30 Prijsuitreiking op het podium
 

Inschrijven vooraf kan online via inschrijven.nl

Uitslag 10 km

 

001 Leenknacht Jordy     Hulst            380 0:36:05    
002 Sparrentak Wim van   Middelburg       394 0:38:17    
003 Vos Stijn de         Hulst            398 0:40:41    
004 Kox Martijn          Axel             379 0:40:45    
005 Goethem Maarten van  Hulst            389 0:41:28   
006 Meij Otto            Middelburg       392 0:42:07   
007 Putter Erwin de      Terneuzen        393 0:42:45    
008 Geschiere Gilles J   Meliskerke       388 0:43:17    
009 Cock Maarten de      St Jansteen      385 0:44:22    
010 Steketee Maurice     Middelburg       395 0:46:11   
011 Aartsen Arthur van   Middelburg       383 0:46:45   
012 Caluwe Rudi de       S v Gent         384 0:47:53   
013 Dhanis Gino          St Jansteen      386 0:48:59   
014 Zanden Renate v d    Kapellebrug      399 0:49:18   
015 Dooms Johnny         Terneuzen        382 0:54:50   
016 Folkertsma Jack      Terneuzen        378 0:55:54   
017 Timmermans Tommy     Axel             396 0:56:44   
018 Kint Fenny           Axel             381 0:58:03    
019 Schieman Pascal      Axel             377 1:00:31   
020 Schieman Anouk       Axel             375 1:04:46    
021 Moor Kathy de        Axel             376 1:04:49    

Uitslag 7,5 km


001 Brande Marnix v d    Terneuzen        305 0:27:33    
002 Broeck Gino v d      Temse            301 0:28:40    
003 Vercee Didier        Heikant          309 0:29:55    
004 Visser Dennis        Vlissingen       300 0:32:26    
005 Kayser Leo           Terneuzen        306 0:38:51    
006 Deckere Saidja de    Hulst            304 0:46:14   

Uitslag 5 km

001 Mangus Bart          Hulst            291 0:16:46    
002 Steels Jaro          Kapellebrug      298 0:17:50    
003 Boutens Ruben        Middelburg       292 0:18:24    
004 Siein Franky         Dendermonde      297 0:19:25    
005 Postma Angelo        Zaamslag         290 0:19:28    
006 Sinke Natalie        Vlissingen       296 0:23:11    
007 Baute Anoucha        Terneuzen        284 0:23:23    
008 Elias Alexandra      Hulst            299 0:24:53    
009 Guequierre John      Middelburg       294 0:27:03    
010 Francke Kim          Terneuzen        286 0:27:15    
011 Boutens Janneke      Middelburg       295 0:28:35    
012 Damme Sanne van      Graauw           293 0:29:21    
013 Francke Sheila       Terneuzen        285 0:30:40     
014 Vuyst Jennifer de    Axel             289 0:34:24    

Uitslag 2,5 km

001 Roosenboom Bryan     Zele             200 0:08:12    
002 Zuidam Tom van       Zaamslag         202 0:11:23    
003 Elias Nicolas        Hulst            201 0:12:48    

Uitslag kids run

001 Zuidam Tom van       Zaamslag         003 0:02:24    
002 Visser Joost de      Vlissingen       099 0:02:25  
003 Stitzinger Tijmen    Axel             012 0:02:38    
004 Jongepier Job        Axel             013 0:02:39    
005 Grguric Aidam        Axel             014 0:02:40    
006 Stitzinger Lars      Axel             008 0:02:41    
007 Koopman Kai          Axel             007 0:02:42    
008 Elis Nicolas         Hulst            004 0:02:44    
009 Koopman Indy         raafjansdijk     011 0:03:01    
010 Marcelis Cas         Axel             024 0:03:04    
011 Wullems Senne        Axel             022 0:03:07   
012 Jongepier Jente      Axel             015 0:03:10    
013 ??                                    006 0:03:13   
014 Cock Davina de       St Jansteen      025 0:03:26